Mobilny punkt pobrań wymazów w Kortowie działa do 20 lutego

W Kortowie, na parkingu przy budynku Wydziału Humanistycznego (ul. Kurta Obitza 1), ponownie powstanie mobilny punkt pobrań wymazów na obecność wirusa COVID-19.

W związku z powstaniem punktu pobrań, od 28 stycznia do 28 lutego 2022 r. parking pozostanie zamknięty dla ruchu pojazdów. Uprzejmie prosimy o zostawianie samochodów na sąsiednich parkingach: przy Centrum Konferencyjnym oraz przy Bibliotece Uniwersyteckiej.

Kortowski punkt pobrań materiału biologicznego do przeprowadzenia testów na obecność wirusa będzie działał codziennie od 28 stycznia w godzinach 10:00 - 14:00.

Aktualizacja:

18 lutego przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego poinformowali, że w związku ze spadkiem ilości zakażeń w regionie punkt drive-thru na Kortowie w Olsztynie zawiesza swoje funkcjonowanie. Niedziela (20 lutego) będzie ostatnim dniem jego działania.

Fot. Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie