Adapciak 2021 - zapraszamy

Studenci na Adapciaku 2019
Rozpoczynasz pierwszy rok studiów na UWM? Już teraz możesz poznać uczelnię i zintegrować się z innymi studentami. Wystarczy, że weźmiesz udział w studenckim obozie adaptacyjnym, potocznie zwanym Adapciakiem.

Jak co roku Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zaprasza pierwszo- i drugorocznych studentów do udziału w studenckim obozie adaptacyjnym, który od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Swoją przygodę z UWM rozpoczniesz w Kortowie, czyli najpiękniejszym kampusie w Polsce. W sposób aktywny i w duchu studenckim poznasz uczelnię, najciekawsze miejsca miasteczka akademickiego oraz urocze zakątki Olsztyna.

Kolejny punkt Adapciaka 2021 to podbój Mazur! Na pokładach jachtów będzie na ciebie czekać mnóstwo atrakcji oraz nowe znajomości, które pozwolą ci wejść z przytupem w studenckie życie! Przeżyjesz niesamowitą przygodę i jednocześnie będziesz się wspaniale bawić. Towarzyszyć ci będą doświadczeni studenci, którzy z przyjemnością opowiedzą o urokach życia studenckiego oraz odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. Wyjazd ten na pewno pozostanie w twojej pamięci na zawsze.

Jak zapewniają organizatorzy nie musisz mieć doświadczenie w żeglarstwie, aby wziąć udział w tej wspaniałej podróży. Co więcej, być może stanie się ona idealnym początkiem żeglarskiej pasji, którą będziesz mógł kontynuować na UWM.

A tak Adapciak 2019 wspominają studenci:

Maja: „Mój wyjazd w 2019 roku do dzisiaj siedzi mi w głowie i na samo wspomnienie o nim od razu się uśmiecham. Poznałam Kortowo – miasteczko akademickie, w którym obecnie już mieszkam oraz wspaniałych ludzi, którzy teraz są moimi przyjaciółmi. Wspólna integracja, poszerzanie horyzontów, zabawa. Te wszystkie określenia idealnie opisują Adapciaka. Jeśli tylko miałabym możliwość, to od razu bym zapisała się jeszcze raz! Tego po prostu nie możesz przegapić!"

Dorian: „Podjęcie decyzji, żeby pojechać na Adapciak 2019 przed rozpoczęciem moich studiów, to był absolutny strzał w dziesiątkę! Rejsy po mazurskich jeziorach sprawiły, że zakochałem się w okolicach naszego Uniwersytetu. Bardzo mocno polecam każdemu ten wyjazd. Wspomnienia zostaną z wami na bardzo długo i z pewnością będą bardzo ciepłe!"

Adapciak 2021 odbędzie się od 20 do 26 września. Całkowity koszt to 550 zł i obejmuje: zakwaterowanie w Kortowie, szkolenia integracyjne/team building, pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), imprezy integracyjne i zaplanowane atrakcje, przejazd z Kortowa do Rynu, zakwaterowanie na jachtach, realizację trasy rejsu i opiekę instruktorów, imprezy tematyczne na Mazurach, gadżety pamiątkowe z Adapciaka, ubezpieczenie NNW, opłaty portowe i paliwowe, prowiant na jachtach oraz szkolenia żeglarskie.

Nie czekaj, tylko już dziś zapisz na się studencki obój adaptacyjny wypełniając formularz

Więcej informacji, a także opinii studentów na temat obozu znajdziesz na stronie RUSS.